Sluit

Nog geen lid? Registreer je nu.

dancecool

Log in

Account Login

Paswoord vergeten?

Masterclass

13 Jan Geschreven door Kevin Gunst in Workshops | Reageer nu!
Masterclass

Een masterclass?

Ik voel me een beetje ongemakkelijk bij het woord “master.” Het idee van een danser/choreograaf die zijn ervaring, gedachten, verlangens en vragen deelt met andere dansers/choreografen, klinkt aantrekkelijker. “Found in translation” zou een goede titel zijn voor zo’n plan. Vertaling van het ene lichaam naar het andere, van het ene medium naar het ander.
Van fotografie naar dans: als fotografie iets ‘doods’ maken van iets levend, waarom dan het proces niet omkeren en beweging creeëren van stilstaande beelden?
Van dans naar video: lichamen bewegen in de ruimte, een camera neemt op: wat als de danser stil staat en diegene die filmt de choreografie uitvoert?
Van literatuur/poëzie naar choreografie: hoe kunnen we tekst inzetten om een bewegende textuur te creeëren?
Voor: semi-professionele en professionele dansers
Prijs: 95€ (inclusief een ticket voor “Encore” op 19 februari in cc Hasselt)
Meer info : www.cchasselt.be
Inschrijven

 


Deel uw mening